אזורי חלוקה: רחבי הארץ | עלות משלוח בהזמנות עד 500 ש"ח: ללא תרופות - 30 ש"ח | כולל תרופות - 40 ש"ח | מעל ל 500 ש"ח - משלוח חינם

חיפוש
תפריט סגור

ספריי הגנה מהשמש אידאל סוליי SPF50

ספריי הגנה מהשמש אידאל סוליי SPF50
200 מ"ל
ברקוד: 3337871325770

119 ₪59.50 ל-100 מ"ל

i h

תיאור מוצר

פורמולה ייחודית להקטנת הסיכון לאלרגיות בעור. מעניקה הגנה גבוהה מפני כוויות שמש. Mexoryl®SX+XL המעניקים הגנה מוגברת נגד קרני UVA מים טרמליים ממעיינות וישי נבדק גם בישראל על עור רגיש. היפואלרגני. ללא פראבן. הגנה בהתאם להמלצות התקן האירופאי. עור ילדיך מוגן מפני כוויות כתוצאה מחשיפה לשמש.

אזהרות: אירוסול דליק ביותר. מכל לחץ: עלול להתפוצץ בחימום. הרחק ממקור חום, מניצוצות, מלהבה גלויה, ממשטחים חמים וממקורות הצתה אחרים. העישון אסור. אין לרסס על להבה גלויה או על מקור הצתה אחר. אין לנקב או לשרוף את המכל, גם לא בתום השימוש בו. הגן מאור שמש. אל תחשוף לטמפרטורה גבוהה מ-°50 צ'. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לרסס ישירות לפנים. אין לבלוע. יש להמנע ממגע בעיניים. במקרה של מגע עם העיניים, יש לשטוף מיד וביסודיות. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביו. יש להפסיק את השימוש ברגע שמופיעים סימני גירוי. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. יש להימנע מריסוס אל עבר העיניים או על עור מגורה. אין להשתמש בתכשיר לתינוקות מתחת לגיל 6 חודשים, אלא לאחר התייעצות עם רופא.יש להימנע משאיפת החומר. להשתמש בחדר מאוורר היטב. חומר דליק. לרוקן לפני השלכה. יש להימנע מאחסון במקום סגור עם טמפרטורה קיצונית , לדוגמא ברכב. יש להימנע ממגע עם בד.
אופן השימוש: יש לנער היטב את המיכל לפני השימוש, עד לתזוזת הכדור. יש להתיז על כפות הידיים ואז על העור בצורה אחידה לפני כל חשיפה לשמש וגם במהלכה. אין לחשוף ילדים ותינוקות לקרינת שמש ישירה. יש להימרח מריחה ראשונה בתכשיר הגנה לפני היציאה לשמש. יש למרוח בתדירות ובנדיבות לשמירה על הגנה מפני השמש: מומלץ למרוח 2 שכבות ברציפות כדי ליצור שכבה נדיבה ואחידה של מקדם הגנה שתכסה את כל חלקי העור החשופים לשמש. יש להימרח כל שעתיים במקרים של הזעה, כניסה למים ו/או ניגוב העור במגבת יש להימרח שוב. חשיפה ממושכת לשמש היא מסוכנת. יש להימנע מחשיפה לשמש גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה. המוצר אינו מספק 100% הגנה מפני קרינת השמש ולכן אין לשהות בשמש זמן רב גם לאחר המריחה.

0.0 0
ממוצע דירוגים:
הוספת חוות דעת סגור
  • רק לקוחות רשומים יכולים לכתוב חוות דעת
*
*
  • גרוע
  • מעולה
*
*
*
שירות לקוחות