אזורי חלוקה: רחבי הארץ | עלות משלוח בהזמנות עד 500 ש"ח: ללא תרופות - 30 ש"ח | כולל תרופות - 40 ש"ח | מעל ל 500 ש"ח - משלוח חינם

חיפוש
קטגוריות סגור

חילבה + כרום

מיצוי חילבה מופחת ריח Fenugreek Deodorized כרום פיקולינט עם ספיגה משופרת תמצית ג'ימנמה וביוטין
90 כמוסות
ברקוד: 7290013142115

184 .90 ₪2.05 ל-1 כמוסות

משתתף במבצעים:

i h

תיאור מוצר

מיצוי חילבה מופחת ריח Fenugreek Deodorizedכרום פיקולינט עם ספיגה משופרתתמצית ג'ימנמה וביוטיןטבעוני

אופן השימוש: 1-2 כמוסות ליום. יש לקחת כ-20 דקות לפני האוכל לשתות עם הכמוסות כוס מים או משקה בגלל יכולת הספיקה של המוצר יש להפריד בין לקיחתו לבין השימוש בתרופות/תוספי תזונה אחרים למשך 20 דקות.
אזהרות: חילבה- עלול להשפיע על רמות הגלוקוז בצום ולאחר ארוחה אצל סוכרתיים. לכן יש להקפיד לנתר את רמות הסוכר בתדירות גבוהה יותר במהלך השימוש בחילבה. שילוב של חילבה עם תרופות מדללות דם יכול להגביר את השפעת התרופות. יש לעקוב אחר מדד ה-INR. יש להוועץ ברופא במידה ומשתמשים בתרופה המכילה THEOPHYLLINE כרום- -בכמויות גדולות, תיתכן תחרות על ספיגה של ברזל ואבץ. בכך עשוי לתרום להתפתחות אנמיה. -ויטמין C משפר ספיגה של כרום -כרום עשוי להפחית רמות סוכר בדם אצל אנשים המקבלים טיפול תרופתי. לכן יש לעקוב בזהירות אחר רמות הסוכר ולא להגיע להיפוגליקמיה. -כרום מעלה את רגישות התאים לאינסולין. לכן, אנשים המקבלים טיפול באינסולין, צריכים לעקוב בזהירות אחר רמות הסוכר ולא להגיע להיפוגליקמיה. -כרום עשוי להפחית רמות בסרום של תרופות המכילות LEVOTHYROXINE בכ17%. יש ליטול בזהירות.
קבוצת גיל:
כשרות: כשר פרווה
טבעוני: כן

0.0 0
ממוצע דירוגים:
הוספת חוות דעת סגור
  • רק לקוחות רשומים יכולים לכתוב חוות דעת
*
*
  • גרוע
  • מעולה
*
*
*