אזורי חלוקה: רחבי הארץ | עלות משלוח בהזמנות עד 500 ש"ח: ללא תרופות - 30 ש"ח | כולל תרופות - 40 ש"ח | מעל ל 500 ש"ח - משלוח חינם

חיפוש
תפריט סגור

דטול ספריי חיטוי בניחוח אביבי 400 מ"ל

ספריי חיטוי דטול עוזר לשמור על משפחתך ממגוון רחב של מחלות, פטריות ובקטריות. משמיד 99.9% מהחיידקים וגם וירוסים של שפעת וצינוןן. מתאים לשימוש על משטחים קשים, משטחים רכים, חדרי ילדים וגם מבשם אוויר.
400 מ"ל
ברקוד: 7290108201987

24 .90 ₪6.22 ל-100 מ"ל

i h

תיאור מוצר

ספריי חיטוי דטול עוזר לשמור על משפחתך ממגוון רחב של מחלות, פטריות ובקטריות. משמיד 99.9% מהחיידקים וגם וירוסים של שפעת וצינוןן. מתאים לשימוש על משטחים קשים, משטחים רכים, חדרי ילדים וגם מבשם אוויר.

התוויה: לא
אזהרות: הצהרות על גורמי סיכון: אירוסול דליק. מכל לחץ: עלול להתפוצץ בחימום. הצהרות על אמצעי זהירות: הרחק מהישג ידם של ילדים. אם נדרש ייעוץ רפואי. שמור את מכל המוצר או את התווית שלו בהישג יד. קרא את התווית לפני השימוש. הרחק ממקור חום, מניצוצות מלהבה גלויה, ממשטחים חמים וממקורות הצתה אחרים. העישון אסור. אין לנקב או לשרוף את המכל, גם לא בתום השימוש בו אין לרסס על להבה גלויה או על מקור הצתה אחר.
אופן השימוש: נער היטב את המיכל. החזק 15-20 עד לכיסוי. אפשר לאוויר לייבש. אין צורך לנגב. תמיד יש לבדוק התאמה על אזור נסתר לפני השימוש. אין להשתמש על עץ מלוטש, משטחים צבועים ופלסטיק אקריל. אינו מיועד לשימוש על הגוף או למגע עימו.

חשיבות השמירה על סביבה היגיינית

כולנו מבינים שישנה חשיבות לשמירה על היגיינה וניקיון בבית ובמשרד, כפי שניתן לעשות בעזרת ספריי חיטוי דטול. יחד עם זאת, לא כולם מפנימים את המשמעויות. יש להבין כי בסביבת הבית יש מקורות רבים להיווצרות של חיידקים, פטריות ובקטריות, למשל בתוך הנעליים, עקב שאריות מזון, בחדר השירותים והאמבטיה עקב הלחות הגבוהה, ועוד.

חלקם שלא מזיקים וחיידקים אלו יכולים להישאר זמן ממושך על גבי משטחים, בתנאי שהתנאים כמו הטמפרטורות והלחות מאפשרים זאת. לאחר מכן, אם איננו משתמשים באמצעי חיטוי כמו דטול ספריי חיטוי, הם עוברים למשטחים אחרים בבית דרך המגע שלנו, דרך הבגדים, הגרביים, וגם באוויר כאשר מפעילים למשל את המזגן.

מכאן קצרה הדרך לבעיות בריאות ותחלואה, בין אם מדובר בבעיות של מערכת העיכול, של מערכת הנשימה, פטריות ברגליים, גירויים בעור וכיוצא בזאת. וכל זה עוד לפני שדיברנו על וירוסים הגורמים לתחלואות עונתיות. על כן, כדאי לעשות שימוש בספריי דטול שמסוגל לחטא חיידקים ווירוסים ברמה גבוהה מאוד של הצלחה, ובכך לשמור על בריאותם ושלומם של בני הבית והמבקרים בו.

דרך האתר של בית מרקחת הנגב ניתן להזמין ספריי מחטא במחיר נוח, בקלות ובמהירות. כמו כן, אנו מזמינים אתכם להכיר מוצרים לניקוי וחיטוי ואם ואתם זקוקים להכוונה מקצועית או לסיוע בביצוע ההזמנה הנכם מוזמנים לפנות אל הצוות המקצועי של בית מרקחת הנגב בטלפון 08-6277016.

0.0 0
ממוצע דירוגים:
הוספת חוות דעת סגור
  • רק לקוחות רשומים יכולים לכתוב חוות דעת
*
*
  • גרוע
  • מעולה
*
*
*
שירות לקוחות