אזורי חלוקה: רחבי הארץ | עלות משלוח בהזמנות עד 500 ש"ח: ללא תרופות - 30 ש"ח | כולל תרופות - 40 ש"ח | מעל ל 500 ש"ח - משלוח חינם

חיפוש
תפריט סגור

אפקלאר דאו + SPF30

להפחתת מראה פגמי עור מתוגברים בטכנולוגיית XL-PROTECTTM נגד קרני UVA+ UVB
40 מ"ל
ברקוד: 3337875549493

81 .75 ₪204.38 ל-100 מ"ל

109

₪272.50 ל-100 מ"ל

משתתף במבצעים:

i h

תיאור מוצר

חשיפה יומיומית לקרינת UV עשויה להביא להחמרה במצב פגמי העור לגרום להיפר-פיגמנטציה (סימנים אדומים או חומים על העור). אפקלאר דואו [+] SPF 30 מהווה שילוב יחודי של מרכיבים פעילים להפחתת מראה פגמי עור מתוגברים בטכנולוגיית XL-PROTECTTM נגד קרני UVA+ UVB. זהו קרם ג'ל אשר מכיל את המים הטרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה ומגן מפני השפעות חיצוניות וסביבתיות להפחתת מראה פגמי עור ומראה הסימנים על העור. המוצר מתאים ונבדק על עור שמן, הנוטה לפצעונים והינו ללא פראבן.

אזהרות: מוצר זה אינו מוצר הגנה יעודי להגנה מפני השמש. בעת חשיפה ממושכת לשמש, יש להשתמש במוצר ייעודי להגנה מפני השמש, להמרח בתדירות גבוהה ובנדיבות. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביו. להרחיק מילדים. יש להימנע מחשיפה לשמש גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה. יש להימנע ממגע עיניים. אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 2. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. יש להפסיק את השימוש בתמרוק ברגע שמופיעים סימני גירוי. עומד בתקינה החדשה 2014 של משרד הבריאות לגבי הגנה מ UVA/UVB.
אופן השימוש: למרוח על כל אזורי הפנים מדי בוקר, לאחר ניקוי יסודי של העור . יש להימנע ממריחה באיזור העיניים. יש להימנע ממריחה באיזור העיניים.

0.0 0
ממוצע דירוגים:
הוספת חוות דעת סגור
  • רק לקוחות רשומים יכולים לכתוב חוות דעת
*
*
  • גרוע
  • מעולה
*
*
*
שירות לקוחות