אזורי חלוקה: רחבי הארץ | עלות משלוח בהזמנות עד 500 ש"ח: ללא תרופות - 30 ש"ח | כולל תרופות - 40 ש"ח | מעל ל 500 ש"ח - משלוח חינם

חיפוש
קטגוריות סגור

איירוויק מקלות ריחניים בניחוח אוכמניות 50 מ"ל

איירוויק מקלות ריחניים אוכמניות 50 מ"ל, מקלות דקל טבעיים המפיצים ניחוח עדין לבישום הבית
50 מ"ל
ברקוד: 5011417558171

279 ₪558.00 ל-100 מ"ל

i h

תיאור מוצר

איירוויק מקלות ריחניים אוכמניות 50 מ"ל, מקלות דקל טבעיים המפיצים ניחוח עדין לבישום הבית

התוויה: לא
אזהרות: עלול לגרום לתגובה אלרגית!! חומר מגרה לא למאכל אזהרות: הרחק מהישג ידם של ילדים. מגרה את העור והעיניים . מזיק ליצורים החיים במים,עלול לגרום השפעות שליליות ארוכות טווח לסביבה מימית.מנע מגע עם העור והעיניים. במקרה של מגע עם העיניים,שטוף מיד בהרבה מים ופנה לייעוץ רפואי .לאחר מגע בעור,שטוף מיד בהרבה מים וסבון.השתמש בכפפות מגן מתאימות.במקרה של בליעה , פנה מיד לייעוץ רפואי והצג את תווית החומר או האריזה . אנשים הסובלים מרגישות לבשמים צריכים להיות זהירים בעת השימוש במוצר זה.מבשמי אוויר אינם מהווים תחליף למוצרים היגיניים. המוצר מכיל לקיקים העלולים לגרום לחנק .
אופן השימוש: יש לקרוא את הוראות השימוש ולפעול בהתאם. 1. הברג את המכסה מהמיכל. 2.לבש בכפפות מגן מתאימות והסר ממרכז המכסה את דיסקית האטימה באמצעות דחיפה קלה כלפי מטה.3.הברג בחזרה את המכסה למיכל. 4. הכנס את מקלות הדקלים למיכל.וודא שהמקלות מפוזרים. המקלות יתנהגו כפתיל ויפיצו את הריח באיטיות באוויר. 5. על מנת למנוע נזילה של החומר וודא כי המוצר מונח על משטח יציב ובטוח מפני הזזה לא מבוקרת. אין להניח על משטחים שעברו פוליש, משטחי פלסטיק או משטחים צבועים . במקרה של נזילה יש לנגב את המשטח. יש לשמור על האריזה לעיון חוזר בהוראות השימוש .לעוצמת ניחוח חלשה יותר ניתן לחורר את דיסקית האטימה באמצעות מקל אחד או יותר.

0.0 0
ממוצע דירוגים:
הוספת חוות דעת סגור
  • רק לקוחות רשומים יכולים לכתוב חוות דעת
*
*
  • גרוע
  • מעולה
*
*
*